+38 (097) 111-11-70 вулиця Сумська 15 вулиця Гвардійців Широнінців 15/46
IMG-LOGO +38 (097) 111-11-70

Наша Пропозицiя

Ласкаво просимо до нашої унікальної школи водіння, де ми гарантуємо чудове навчання та підготовку до водіння, незрівнянну ні з чим! Ми впевнено заявляємо, що наш підхід до навчання водійському мистецтву перевершує всі очікування, і ми впевнені в успіху наших учнів.

Що робить нас унікальними? Наші інструктори – висококваліфіковані професіонали з багатим досвідом, готові поділитися своїми знаннями та вміннями з вами. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного учня, враховуючи його особливості та потреби. Наші уроки включають не тільки теоретичне навчання, але й практичні навички, необхідні для успішного проходження іспитів.

Але найдивовижніше: ми настільки впевнені в якості нашого навчання, що надаємо унікальну гарантію. У разі, якщо ви не зможете успішно скласти іспити після завершення навчання у нас, ми повернемо вам 6500грн за навчання. Це наша обіцянка і вираз впевненості в тому, що ви, як наш учень, будете готові до безпечного та впевненого водіння.

Виберіть нас, і ми зробимо ваш шлях до отримання посвідчення водія не тільки успішним, але й захоплюючим. Наша школа водіння - ваш ключ до безпечного та впевненого майбутнього на дорогах!

Нашi Умови:

  • Ви повинні навчатися у нас на теоретичному курсі.
  • Ви повинні спробувати скласти іспит в ТСЦ протягом терміну дії сертифіката після закінчення автошколи.
  • Результати попереднього тестування повинні бути не нижче 98%

ЗАПИС НА НАВЧАННЯ

Ми допомагаємо студентам скласти іспит і отримати посвідчення з першої спроби

НАШІ ЦIНИ

На все навчання у нас діє поетапна оплата

IMG-COURSE
Керуйте Впевнено

"Стартовий" (Online)

4000грн
IMG-COURSE
Керуйте Впевнено

"Базовий" Категорiя В

6500грн
8139 Задоволених Учнів
20 Рокiв Досвiду
10 Сучасних Автiвок
100% Задоволення

Найкраща Автошкола у вашому місті

Здійснює підготовку та перепідготовку водіїв бiльше 10 років.

Досвідчені інструктори, зі стажем викладацької роботи понад 10 років.

Сучасні автомобілі

Індивідуальний підхід до учня та індивідуальні практичні заняття

Доступні ціни

На все навчання у нас діє поетапна оплата

Гарантія якості навчання

Ми гарантуємо отримання посвідчення водія

Вiдгуки

Довго налаштовувався на те, щоби піти в автошколу, бо завжди думав, що водіння не моя стихія. Але як часто буває, у страху великі тільки очі. Радий, що таки пішов вчитися і що доля привела мене до Зебру. Атмосфера дуже дружня, цікаві лекції, процес навчання надихає. Окреме спасибі інструкторові за переданий досвід, відчуття легкості на дорозі та позитив!

IMG-PERSON
Андрiй

Відмінна автошкола та вся її команда! Завдяки «Поїхали» я з першого разу склала іспит! Теорію викладають цікаво та доступно, адміністрація завжди допомагає вирішити будь-які питання. Окреме спасибі інструкторові за терпіння, розуміння та гарний настрій! Прийшовши до нього на перше заняття, я вміла тільки відчиняти двері машини. Тепер я впевнений водій. Інструктор завжди дуже спокійний і терпляче пояснює, виправляє помилки при водінні, нагадує ПДР та значення знаків. Завдяки йому я навчилася їздити заднім ходом, що для мене було неймовірно складно! Дякуємо за професіоналізм та підтримку!

IMG-PERSON
Катерина

Вчора отримала права! Ураааа! І все завдяки професіоналам автошколи "Поїхали" Прекрасні викладачі, які завжди підтримують. За теорію окрема подяка Дмитру все виразно і зрозуміло. Страх водіння був дуже великий!, але і це вдалося подолати і звичайно за допомогою, окрема подяка, велике людське спасибі. Найкращі побажання, успіхів у розвитку школи, люблю вас!

IMG-PERSON
Аня

Вчора здала водіння з першого разу! =)) Радості немає меж! Теорія в сервісному центрі також була здана з легкістю (і теж з першого разу), за що велика подяка викладачу теорії Дмитру. Теорія викладається надзвичайно цікаво, доступно і з різноманітними прикладами, які допомагають уявно розуміти дорожні ситуації. Інструктор допоміг перебороти у собі цей "страх" водіння, який у мене однозначно був, і навчив їздити правильно.

IMG-PERSON
Юлiя
Шукаєте першокласне водіння?